KONTAKTI:

SIA "AstroStars"

 

Privātprakse: Rīgā, "Hotel de Rome", Kaļķu ielā 28, 4. stāvs.

 

Tālr.: + 371 28812226.


E-pasts: guna.karklina@astrologuasociacija.lv

 
Skype: guna.karklina

 

Varat man rakstīt arī: Draugiem.lv vai Facebook

 

(Konsultācijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citējot vai izmantojot kaut ko no šiem tekstiem publikācijās, lūdzu, saskaņojiet ar mani rakstiski.
Paldies par sapratni!

Astroloģiskā Fukušima un ekstrēmas prognozes (astrologi.lv)

astrologi_lielais

Liela enerģija nelāgās izpausmēs

Plūtona un Urāna kvadrātu, kura ietekmi jutīsim vēl līdz 2016. gadam, katrā konkrētajā periodā vajadzētu aplūkot kontekstā ar citām planētu kombinācijām, kurās tas iesaistīts. Taču ir tendences, par kurām tomēr varbūt varam runāt autonomi.

Pirmām kārtām, jāpievērš uzmanība tām jomām, kuras konkrētās planētas pārstāv.

Šībrīža tēma nr.1, kas izriet no Plūtona un Urāna kvadrāta ir dabas kataklizmas un kodoldrošība pasaulē un Eiropā.

Uzmanības centrā – zemestrīces un atomenerģija

Pēdējā laika satraucošo notikumu kontekstā visupirms gribas atgādināt, ka Urāns – tā ir enerģētika un tehnoloģijas, Plūtons pazemes dievs, ar zemes dzīlēm saistīti procesi, tostarp zemestrīces, globālas katastrofas, arī atomenerģija.

Izgatavoju Fukušimas 1. reaktora astroloģisko karti uz to brīdi, kad tas nodots ekspluatācijā. Jau AES pamathoroskopā abām minētajām planētām ir saspringti aspekti, opozīcijas ar Sauli, plus Urānam vēl arī kvadrāts ar Marsu, kuram viena no tēmām – tehniskas, tehnoloģiskas problēmas. Tieši zemestrīces brīdī reaktoram tranzīta Urāns gāja pār Plūtona opozīciju, un, protams, gada ciklā ir gan Plūtona un Urāna kvadrāts, kā arī Plūtona un Saules kvadrāts. Kā redzam, zemestrīces Japānā nebeidzas un jautājumi par kodoldrošību joprojām paliek atklāti. Brīdī, kad rakstu šo tekstu, ziņās ir parādījusies informācija par jaunu zemestrīci Japānā un nelielu radioaktīvo vielu noplūdi Oganavas atomelektrostacijā. Ir piektdiena, 8. aprīlis. Savukārt Latvijas ziņas vēsta, ka stiprā vēja dēļ no rīta apmēram 10 000 mājsaimniecību traucēta elektrības padeve.

Eiropa ir norūpējusies, un Vācijā tikko protesti pret kodolatkritumu ievešanu parādījuši draudīgus vaibstus, ir izcēlušās sadursmes starp policiju un apmēram 250 vides aktīvistiem, kas mēģināja sabojāt dzelzceļa sliedes, lai valstī netiktu ievesta visu laiku visradioaktīvākā krava”. Parādījušās arī ziņas, ka Argentīnā tiek atsākta bagātinātā urāna ražošana, ar piebildi – kodoldegviela miermīlīgiem mērķiem.

Mediji arī ziņojuši par ne visai apmierinošo Černobiļas sarkofāga stāvokli. Negribētos piesaukt, bet iespējams, ka līdz 2016. gadam mums šajā sakarā varētu rasties kādi uztraukumi.

Domāju, ka jautājumi par AES, kodoldrošību un elektroapgādi tuvākajos gados būs aktuāli. Būs problēmas, kas prasīs gudrus un operatīvus risinājumus.

Šajā periodā nebūtu prāta darbs uzsākt nedz Visaginas, nedz daudz apspriestās un kritizētās Baltkrievijas AES celtniecību Lietuvas pierobežā.

Plus, protams, jāpieskata, kas notiek ar darbu šahtās, jārūpējas par metro drošību u.tml. – visām tām jomām, par ko atbild Plūtons (un Urāns arī).

Varas sadales tendences

Pētām tālāk... Zināms, ka Plūtons ir arī varas, turklāt lielas un ietekmīgas varas, planēta. Pasaules pārdale, valstu resursi, arī terorisms, mafiozas struktūras, noziedzības tīkli ir viņa pārziņā. Savukārt Urāns mundānajā astroloģijā atbild par revolūcijām, jaunām sabiedrības vēsmām, dumpīgumu, jaunām vajadzībām, disidentismu u.tml. (Interesanti, ka Urāna kā planētas atklāšanas laiks sakrīt ar revolucionārajām vēsmām Eiropā 18. gadsimta beigās, ko aizsāka Anglijas industriālā revolūcija. Tas bija laiks, kad parādījās jaunas tehnoloģijas, piemēram, tvaika mašīnas, cilvēki sāka izmantot jaunus energoresursus – petroleja un akmeņogles.)

Pagriežot vēstures ratu atpakaļ uz iepriekšējiem Plūtona-Urāna kvadrāta periodiem, vēlos pieminēt kaut dažus politiskos faktus:

1877. gadā sākas krievu-turku karš.

1887.gadā Amerikā tā dēvētais Douza akts, kas paredzēja atņemt indiāņiem lauksaimniecībai derīgās zemes.

1933. gadā Vācijā pie varas nāk Ādolfs Hitlers, tiek aizliegtas visas partijas, izņemot Nacistu partiju, sākas fašisma ideoloģijas propaganda.

1934. gads Kārļa Ulmaņa valsts apvērsums.

Domājams, arī šajā periodā būs gan cīņa par varu, gan resursiem, gan vēlme pēc pasaules pārdales.

Terorisms internetā

Teorētiski var pieļaut, ka viena no jomām, kas šajā periodā „attīstīsies”, būs jaunāko tehnoloģiju izmantošana savtīgiem un negodīgiem nolūkam. Nav jau vairs nekas neparasts, ka dažādi teroristu grupējumi savus paziņojumus un vēstījumus izplata internetā.

Piemēram, pērnā gada nogalē ASV Iekšzemes drošības departaments paziņoja, ka vairāki teroristu grupējumi, tostarp arī „Al Qaeda”, izmanto sociālo tīklu „Facebook” jaunu biedru piesaistei un apmācībai. Departaments min arī konkrētus piemērus – teroristi biedriem piedāvā informatīvus video par AK-47 ieroča iepazīšanu un sagatavošanu, diskusiju lapu, kurā atrodamas instrukcijas amonjaka un indīgu dūmu bumbu pagatavošanai, kā arī instrukcijas slāpekļskābes (tiek izmantota sprāgstvielām) sagatavošanai.

„Galvenais satraukuma iemesls ir ātrums, kādā teroristi var komunicēt ar jaunajiem biedriem. Agrāk grupējumiem bija nepieciešami vairāki mēneši, lai atrastu dažus atbilstošus biedrus, taču tagad tas notiek daudz ātrāk,” mēdijiem izteicies kiberdrošības organizācijas „EC Council” pārstāvis. Nav ko piebilst.

Kas Latvijā?

Cerēsim, ka mūsu mazā valsts ir pārāk necila, lai kļūtu par starptautisko teroristu izvēlētu skatuvi. Un paziņojumi par zemestrīcēm, baltiem diegiem šūti.

Tajā pat laikā elektroenerģijas problēmu iespējamība ir visai reāla – citādāk un varbūt nopietnāk, nekā tie gadījumi, pie kā jau bijām pieraduši – vidēji pāris reizes gadā sala, lāsteku, vēja vai negaisa dēļ. Un šīs problēmas var „sist” pa valsts kabatu.

Pašā vasaras vidū, no pus jūnija līdz pus jūlijam šogad varētu būt risināmi enerģētikas jautājumi saistībā ar citām valstīm vai sarunas par energo tēmu. Enerģētikas vai kādas tehnoloģiju problēmas var atsaukties uz valsts saimniecisko dzīvi, vai šaurākā nozīmē uz individuālajām saimniecībām, ražu u.tml.

No 2012. gada pavasara līdz 2013. gada pavasarim iespējamas dumpīgas noskaņas, politiska nestabilitāte, kādas pārmaiņas varas struktūrās.

Taču esmu pārliecināta, ja katrs tur kārtībā savu saimniecību un iespēju robežās to prasa arī no citiem, tad planētu kvadrāti „ķer” vieglāk un mazsāpīgāk. Un problēmu risināšana un grūtību pārvarēšana nes atkal jaunu mācību un paver ceļus uz jaunu attīstību.